מזונות ילדים 

תוכן עניינים

מזונות ילדים

תהליך גירושין הינו אחד התהליכים הפחות נעימים שאדם יכול לעבור בחייו. לא רק שמדובר בפרידה מבן זוג איתו חוויית חוויות רבת במהלך החיים, הרי שגם ישנו ההליך המשפטי הכולל הגדרת תשלום מזונות ילדים, משמורת, חלוקת רכוש וכשהמצב מחמיר הדבר עשוי להסתיים אף בצווי מניעה. הליך הגירושין ישפיע משמעותית על המצב הכלכלי של כל אחד מבני הזוג לעתיד הקרוב והרחוק ויש להתייחס לכך בכובד ראש. תהליך זה מוכרח להיות מלווה בעורך דין המתמחה בדיני משפחה אשר יגדיר לכם את חובותיכם, זכויותיכם ואופן פעולתכם במהלך תהליך הגירושין. 

תשלום מזונות ילדים 

כאשר לבני הזוג יש ילדים משותפים הליך הגירושין הופך לסבוך יותר משום שיש לקבוע משמורת והסדרי ראייה (הסדרי שהות). ברוב המקרים החוק נטה לטובת האם אך כמובן שיש לבדוק כל נושא לגופו. נוסף על כך ברוב המקרים הבעל יהיה מחויב בתשלום מזונות לגרושתו על מנת לספק השכלה ושירותי בריאות נאותים לילדים. עלות המזונות החודשית עבור כל ילד מסתכמת בכמה אלפי שקלים לכן באם הגעתם הגעתם למצב בו הנכם עומדים לפני גירושין – פנו בהקדם האפשרי לעורך דין המתמחה בדיני משפחה. פניה מוקדמת לקבלת ייעוץ משפטי תשפיע משמעותית על תוצאות התיק.
בנוסף על דיני משפחה משרד "עו"ד אברהם הופרט" מטפל בהצלחה יתרה בתיקים מסוג:

דיני ירושה וצוואות

הסכמי ממון

ידועים בציבור

חוזי מקרקעין

גישור

שירותי נוטריון 

עוברים גירושין ? אתם לא לבד 

 הליך הגירושין יכול להוציא מאיזון גם את הטובים ביותר אך חשוב לזכור כי אינכם צריכים לעבור זאת לבד. ייעוץ משפטי מקצועי ונכון מעורך דין לענייני משפחה יקל עליכם את ההתמודדות עם המצב, כך שתהיו בטוחים כי אתם עושים את הצעדים הנכונים ביותר עבורכם – צעדים שלא תצטערו עליהם בהמשך.
הניסיון הרב של  משרד עו"ד אברהם הופרט מעניק ללקוחותיו את הביטחון האישי והשקט הנפשי שהם כה זקוקים לו. תוך ליווי מסור ואמין של מן הרגע הראשון ועד הרגע האחרון הלקוח יכול להיות בטוח כי האינטרס שלו עומד לפני הכל. התהליך מתנהל בשקיפות ודיסקרטיות מלאה כאשר הלקוחות זוכים לייצוג מלא גם בערכאות משפטיות גבוהות לערעורים, מתוך יחס אישי.

למשרד ניסיון של ייצוג במאות תיקי גירושין, ובכללם טיפול במחלוקות בענייני מזונות ילדים, משמורת ילדים, הסדרי שהות ויתר העניינים המרכזיים בהליך. ההצלחות שלנו בשטח מדברות בעד עצמן ונותנות לנו את הגושפנקא להמשיך ולתת את השירות המסור והמקצועי ביותר בתחום כה מורכב ורגיש.

 

נקלעתם להליך גירושין הכרוך בו סכסוך בענייני מזונות ילדים? אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת ולקבל את המענה המקצועי, הדיסקרטי, הרגיש והמסור ביותר שניתן לקבל בדיני משפחה. אנו נדאג לייצוג הטוב ביותר עבורכם ולתוצאה המוצלחת ביותר.

שאלות נפוצות

תשובה: דמי מזונות ילדים בהליך גירושין נקבעים על ידי בית המשפט בהתבסס על מספר גורמים, כולל הצרכים הפיזיים והרוחניים של הילדים, ההכנסות והאמצעים הכלכליים של שני ההורים, והצרכים המוערכים של הילדים בימי השבת וחופשות. הסכומים נקבעים בהתאם לדרישות המשפחה ולהוראות החוק והפסיקה.

עורך דין לענייני משפחה וירושה מתמחה בעניינים משפטיים הקשורים בדיני משפחה, תכנון עיזבון וירושה. כדאי להתייעץ עם עו"ד משפחה כאשר אתם זקוקים לסיוע בתכנון עיזבון, עריכת צוואה, פתרון סכסוכי ירושה או ייצוג בהליכי גירושין והעניינים הנלווים להם (חלוקת רכוש, מזונות , משמורת וכו').

עורך דין לענייני משפחה יכול לסייע רבות בגישור ופתרון סכסוכים הקשורים בירושה. הוא ינתח את ההיבטים המשפטיים, ינהל משא ומתן בשמכם, ובמידת הצורך ייצג אתכם בבית המשפט. המטרה שלו היא למצוא פתרון הוגן לסוגיות במחלוקת תוך מזעור עימותים ושמירה על קשרים משפחתיים.

גישור ושיטות יישוב סכסוכים חלופיות מספקות גישה לא אגרסיבית ליישוב סכסוכים בדיני משפחה. הם מעודדים תקשורת פתוחה, שיתוף פעולה ומציאת פתרונות מועילים הדדיים. ניתן ולעיתים מומלץ לבחון את האפשרויות הללו כדי לעזור להגיע לפתרון מחוץ לבית המשפט, לחסוך זמן, כסף ולהפחית עימותים.

זה לא הזמן להסס, אני זמין למענך

אשמור על האינטרסים שלך בנחישות ורגישות!